O společnosti Brutra Logistiek B.V.

Brutra Logistiek B.V. je specialista na silniční přepravu. Za více než 3 desítky let jsme poskytli nespočet vnitrostátních a mezinárodní přeprav v zemích EU z Doetinchemu a Lysé nad Labem. Nabízíme široké portfolio kvalitních služeb v oblasti přepravy a skladování. Našim obchodním partnerům nabízíme řešení přímo na míru.
Transport, chlazená přeprava, podmíněná přeprava, sběry a distribuce, nadrozměrný náklad, distribuce po celém světě, skladování a logistika s přidanou hodnotou: Brutra Logistiek B.V. disponuje znalostmi, vybavením a zkušenostmi.
V Brutra Logistiek B.V. je komunikace mezi námi a našimi zákazníky velmi krátká a přímá. Stojíme si za závazkem k našim zákazníkům a ctíme jejich různorodost. Během posledních třech desetiletí jsme dokázali, že tento koncept opravdu funguje.

Pošlete nám vzkaz

Práce v Brutra

Our team consists of well trained, ADR-certified and neat drivers. They make sure your transport runs smoothly. All our drivers are very experienced, which is good for the quality of our service. All our employees carry out the core values of the family business Brutra Logistiek BV. Because of this they are involved, flexible and motivated.

Internship

Are you looking for a Transportation internship? Transportation internships are the best way to bridge the gap between going to school and landing great job. Brutra Logistiek BV encourages Internships and help you develop your Transportation experience by learning the ropes from more experienced professionals. At the end of your internship, you’ll have relevant experience to help you decide if a career in Transportation is the right choice for you.

Kontaktujte nás!